14 Aralık 2016 Çarşamba

Evde Yapabileceğiniz Yeni Yıl Süsleri..

Bizim evdeki sevgili komşumdan kalma yapay çam ağacımız etkinliklerimize vesile oldu sağolsun..Evdeki malzemelerle Evren Erk ile yapabileceğimiz basitlikle süsler hazırladık kendisine..Öyle ışıklı mışıklı bir ağacımız yok elbette,ya da aaa yeni yıl geliyor diye bir koşturmaca bir telaşta..Önemli olan sağlıkla ve huzurla gelsin yeter..Bak zaten Kalben'in Konseri varmış şarkısı da çalıyor :) Üzüntümüz bu olsun..Yeni yıl hoşgelsin biz buradayız..
Neler yaptık..İnternetten fikirler edindim.Neler bizim evdeki malzemelere uyar diye..Zaten bu hafta içi çoraptan kardan adamlarımızı da yapmıştık..Onlar ağaçta biraz iri kaldı ama olsun :)

Kozalaklar vardı bahçeden..Onları boyadık..Biz oje ile boyadık :)Üzerine sim döktük..
Sonra bir patik kestim kırmızı keçeden..Üzerine pamuk yapıştırdı..Bir de asmak için ip ekledik..Üzerini de simledik yine..
Ve yine renkli bir çubuğun üzerine yeşil keçeden kestiğim çam ağacı parçalarını yapıştırdık..Üzerine de bu kez köpük yapıştırdık.

Evdeki kullanılmaz bir CD'nin üzerine çam ağacı çizip kestim..Evdeki boncuklarla üzerini süsledik..Ona da bağlamak için bir ip ekledik..Bunlarda geçen gün yaptığımız kardan adamlar..

Bir günü daha böyle geçirdik..Kaç gün çocuklar koparmadan böyle durur bilinmez..Bize vakit yine güzel geçti..Sevgiler...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder